Kilka ciepłych słów o naszej współpracy, podczas przygotowań do naważniejszego dnia w życiu

Małgosia & Adam to Młoda Para, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. Kameralna uroczystość w plenerze dla najbliższej rodziny, kolejnego dnia symboliczna i niezwykle uroczysta ceremonia zaślubin dla gości, połączona z obrzędami Nocy Świętojańskiej i przepiękne przyjęcie weselne. Tak oto w kilku ciepłych słowach opisali naszą współpracę:

cyt..." Mieliśmy wysokie oczekiwania, zarówno w zakresie przebiegu samej uroczystości, jak i klasy przyjęcia. Agnieszka i Monika od razu wykazaly się bardzo dobrym zrozumieniem naszych potrzeb. Na wszystkie spotkania przychodziły przygotowane, z konkretnymi propozycjami rozwiązań, dzięki czemu cały proces przygotowań, choć trudny, to przebiegał sprawnie. Przez cały ten okres panowały nad kalendarzem, wszytskimi podwykonawcami, platnościami. Dawały nam poczuie ogromnego komfortu. Mieliśmy przekonanie, że jesteśmy w dobrych rękach, więc wspólnie z mężem mogliśmy skupić się na sobie.

Podczas samej uroczystości wykazaly się bardzo wysoką dbałością o szczegóły. Cała oprawa była starannie zaplanowana, zarówno goście, jaki i my byliśmy pod ogromnym wrażeniem wyboru miejsca ceremonii, jej scenariusza, przepieknych dekoracji oraz smacznego jedzenia.

Agnieszka i Monika to wysokiej klasy profesjonalistki. Dziękujemy, że uczyniłyście ten dzień dla nas wyjątkowym i niezapomnianym. Bedziemy o Was ciepło myśleć."

konsultacje ślubne / koordynacja / wedding planner / kompleksowa organizacja uroczystości