Wedding planner Dash Luxury w Pałacu Alexandrinum

 

Przepiękne miejsce, idealne na urzeczywistnienie ślubu marzeń. Pałac Alexandrinum pod Warszawą, roztacza swój urok na każdego, kto przekroczy bramy wspanialego parku, skrywającego archotektoniczną perełkę. Kompetentny zespół i charyzmatyczni, pełni miłości do sztuki wlaścieciele, dbają o komfort i dobre samopoczucie gości oraz walory estetyczne kompleksu.

Dash Luxury od ponad roku współpracuje z Pałacem, świadcząc usuługi z zakresu organizacji ślubów plenerowych, kreacji oprawy przyjęć i koordynacji tematycznych uroczystości. Nasza współpraca opatra jest na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i sentymencie do tego urokliwego miejsca.

Ślub powinien być niezapomniany, wspaniały i wyjątkowy a przebieg przyjęcia perfekcyjny. Dlatego z precyzją i dokładnością zadbamy o oprawę przyjęcia, niebanalne dekoracje, scenariusz, znakomitych podwykonawców, zatroszczymy się o każdy szczegół, bo Pałac znamy tak dobrze jak własny dom. Odciążymy Was od niepotrzebnego stresu, odpowiedzialnści za skoordynowanie pracy całej rzeszy osób i zaopiekujemy się również Waszymi gośćmi. Zatroszczymy się o Wasze dobre samopoczucie i komfort bycia jednocześnie gospodarzem i gościem na własnym przyjęciu weselnym.

 

Fot. Konsultacje ślubne podczas Otwartych Dni Ślubnych, 25.02.2018 r.