konsultant ślubny Warszawa

PREZENTY NA ZLECENIE

organizacja przyjść okolicznościowych Warszawa

Dash Luxury dyskretnym autorem i twórcą upominku, który Ty wręczysz


Marzenia Twoich bliskich na naszej głowie
W dzisiejszym świecie nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkiego dopilnować. Nadmiar obowiązków i brak czasu sprawiają, że wybór prezentu może okazać się problematyczny. 
Od dziś nie musi to być Twoim zmartwieniem.
Kreatornia Prezentów będzie dyskretnym autorem i twórcą upominku, który Ty wręczysz.

Czas świąt, jubileuszy, urodzin, imienin i tysiąca innych okazji pociąga za sobą chęć sprawienia niespodzianki, uszczęśliwienia idealnym prezentem i zapalenia iskierek radości w oczach bliskich – nie zawsze jednak wiemy w jaki sposób to zrobić. Nie zapominajmy, że równie ważna jest trafność wyboru co niebanalna forma opakowania oraz dostarczenia upominku.

 

Dyskretna misja
Kreowanie prezentu marzeń jest zadaniem odpowiedzialnym, subtelnym i ma niezwykle osobisty charakter.  Traktujemy je jako osobliwe wyzwanie ale przede wszystkim, jako dyskretną misję.
Posiadamy wiedzę z obszaru ludzkiej wrażliwości, kunsztu dobierania właściwych prezentów oraz odpowiedniej estetyki oprawy.

 

Terminarz Uroczystości
Stworzyłyśmy niepowtarzalny system czuwania nad całorocznym TERMINARZEM UROCZYSTOŚCI z życia naszych klientów. Wystarczy podać nam z wyprzedzeniem wszystkie ważne daty, tematykę z którą wiąże się słodkie zobowiązanie zakupu prezentu, odpowiedzieć na kilka pytań i określić przewidziany budżet. Odpowiednio wcześniej przypomnimy Ci o uroczystości i skonsultujemy z Tobą nasze propozycje.

Jak oszacować koszt usługi:

I.     Określenie budżetu przeznaczonego na prezent
II.    Prowizja
III.   Opakowanie prezentu
IV.   Wybranie rodzaju dostawy

 

Proponujemy dwie formy przekazania upominku:

  Na terenie Warszawy dostarczamy prezent osobiście

  Na ternie Polski dostarczamy prezent przez kuriera

 


Jesteśmy przekonane, że proponowana formuła Kreatorni Prezentów jest wyjątkowo przydatna, odciążająca pamięć i niwelująca kłopoty z wyborem trafnych upominków. To również oszczędność czasu i niepotrzebnych stresów.


Dash Luxury

Śluby
Przyjęcia
Metamorfozy

Lokalizacja

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie